XI Grand Prix Stargardu „Cztery Pory Roku” – 2020

Grand Prix Stargardu Cztery Pory Roku to cykl biegów i marszów Nordic Walking dystansie 5,4 km. Zawody są organizowane w każdej z czterech pór roku.

Biegi mają charakter rekreacyjny, liczy się uczestnictwo, ale też klasyfikacja końcowa. Poszczególne miejsca są odpowiednio punktowane. Wyniki poszczególnych biegów oraz klasyfikacja generalna są zamieszczane poniżej. Uroczyste zakończenie cyklu biegów oraz dekoracja zwycięzców odbywa się po Biegu Zimy w II LO im. C.K.Norwida.

Wszystkie biegi są organizowane na terenie miasta Stargardu. Trasa o długości 5,4 km przebiega zielonymi alejkami Parku Chrobrego. Zapisy do biegów prowadzone są drogą internetową oraz w dniu zawodów tuż przed startem. Zapowiedzi i terminy poszczególnych biegów podawane są w stosownym czasie na naszej stronie internetowej. Udział w imprezie jest odpłatny 5 zł (w dniu biegu – 8zł) i może wystartować w niej każdy, kto ukończył 15 lat. Szczegóły – w Regulaminie Biegu danej edycji.

UWAGA!
W związku z aktualną sytuacją dot. zagrożenia wirusowego, Bieg Wiosny, Bieg Lata, Bieg Jesieni oraz Bieg Zimy zostają odwołane.
Przepraszamy wszystkich i jesteśmy pewni, że rozumiecie tę decyzję.

GRAND PRIX STARGARDU 2020

Start i meta
przy Teatrze Letnim w Parku Chrobrego

Biuro zawodów
Teatr Letni w Parku Chrobrego

Start Biegów
Bieg Dzieci: godz. 9:45
Bieg Główny: godz. 10:30

Zapisy w dniu Biegu
Dzieci: 9:00-9:30
Dorośli: 9:30-10:15

Trasa Biegu

Terminy Biegów w 2020 roku.

BIEG WIOSNY
ODWOŁANY

BIEG LATA
ODWOŁANY

BIEG JESIENI
ODWOŁANY

BIEG ZIMY
ODWOŁANY

Regulaminy i klauzula RODO

REGULAMIN – BIEG GŁÓWNY
REGULAMIN – BIEG DZIECI
KLAUZULA RODO

Szukasz wyników z Grand Prix 2019 roku?

KLIKNIJ TUTAJ