Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja V

Bieg Uliczny
VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę

VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim


Więcej na

www.bieg.szwla.pl


Plakat VIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim

Kronika
Maratoński debiut 28.09.2014r
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

Maratoński debiut w 36 PZU Maratonie WarszawskimW czerwcu narodził się plan udziału w 36 PZU Maratonie Warszawskim, decyzja zapadła zaraz po tym jak okazało się, że mój debiut na tym dystansie nie nastąpi w Poznaniu ( względy rodzinne ).
Przygotowania ruszyły pełną parą.
Po wykonaniu niemal w całości planu treningowego, wraz z moją małżonką Magdą, w sobotę ruszyliśmy na podbój Warszawy.
Stadion Narodowy zrobił na mnie i na Magdzie ogromne wrażenie (chociaż myśleliśmy, że jest większy J ). Odbiór pakietu startowego nastąpił błyskawicznie, 100% profeski. Następnie udaliśmy się na Expo Maratońskie, gdzie można było zakupić dosłownie wszystko co biegaczowi niezbędne. Można było się przebadać przed maratonem, zrobić zdjęcie z np. Yaredem Shegumo, Beatą Sadowską ..... Po załatwieniu wszystkich spraw udaliśmy się do hotelu a następnie pozwiedzać stolicę.

Rezultat BIEGU DLA IGI

Rezultat BIEGU DLA IGISzanowni Przyjaciele Igi. Z wielką satysfakcją pragnę poinformować, iż wymiernym rezultatem pierwszego charytatywnego „Biegu dla Igi”, który obył się 13 września 2014 roku, jest zebranie aż … 40 548,41 złotych na rzecz uleczenia naszej małej dziesięciomiesięcznej Przyjaciółki – Igi Majewskiej.

Na tę ogromną kwotę składają się:
1. wpłaty do puszek kwestorskich dokonane w dniu Biegu – 1 115,82 zł
2. wpłaty gotówką – 20 770,00 zł
3. wpłaty przelewem – 18 662,59 zł

Dziękuję (ponownie i z wielką dumą), w imieniu swoim i Rodziców Igi, za zaangażowanie w tym wyjątkowym dziele bezinteresownej pomocy. Było Was aż 142 Sportowców oraz niemal 460 Sponsorów.

PRZYJACIELE IGI - dziękujemy
Wydarzenia

PRZYJACIELE IGI - dziękujemySzanowni Zawodnicy, Sponsorzy i Kibice. Dziękujemy za udział w charytatywnym „Biegu dla Igi”, który w piękne sobotnie przedpołudnie, 13 września 2014 roku, zgromadził na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. dr Jerzego Cieśli w Stargardzie tak wielu Ludzi Najlepszej Woli. Dziękujemy Wam wszystkim aktywnie zaangażowanym w dzieło pomocy dla Igusi Majewskiej. Cieszymy się, że prośba o próbę zebrania środków finansowych (troszkę większych niż symboliczna złotówka) na rzecz jej uleczenia spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem i wymiernym skutkiem. Dziękujemy za Wasz wielki dar serca …

Z wielką radością i dumą informujemy, że:

PÓŁMARATON PHLIPSA
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

PÓŁMARATON PHLIPSAW niedzielny poranek 7 września 2014r. , podczas gdy większość mieszkańców obracała się na drugi bok, solidna grupa biegaczy ze Stargardu wybudzała się ze snu, aby zdążyć na miejsce zbiórki przed odjazdem na 24 Półmaraton PHILIPSA w Pile. Wspólny wyjazd dla chętnych osób zarówno ze SZWLA jak i spoza związku wyznaczono na godz. 7:00 tak aby spokojnie dojechać i zdążyć odebrać pakiety startowe. Wszyscy poza Kierownikiem wyprawy stawili się punktualnie i oczekiwali z niecierpliwością na odjazd. Tu jednak należy szybko usprawiedliwić minimalne spóźnienie Asi – głównej organizatorki wyjazdu – która odbierała ze stacji kolejowej jadącego z nami szczecinianina Pana Cezarego Kowalskiego. Po sprawdzeniu listy obecności ruszyliśmy w stronę Piły odbierając jeszcze na trasie Darka z córką. Gdy już wszyscy byli na pokładzie Asia przekazała informacje organizacyjne oraz poinformowała, iż najmłodsza jadąca z nami kibicka kończy 7 lat po czym po złożeniu życzeń wszyscy odśpiewali zaskoczonej i trochę onieśmielonej Oli 100 lat.

BIEG DLA IGI - ważne informacje

Bieg dla IgiSzanowni Zawodnicy. Przypominamy o trzech ważnych sprawach:

  1. Bardzo prosimy o przeczytanie Regulaminu Biegu, gdyż wielu w Was - z pewnością poprzez codzienne zabieganie - o tym … zapomniało. Jest to o tyle istotne, że właśnie ten Bieg różni się bardzo od innych właśnie formułą przygotowania do startu.
  2. Zbliża się termin dostarczenia do Organizatora wypełnionego Formularza sponsoringu. Jest to forma rejestracji oraz istotna dla nas informacja o liczbie uczestników i Sponsorów. Prosimy o uwzględnienie daty podanej w Regulaminie (6.09.2014 r.). Ostatecznie zakładamy możliwość rejestracji w dniu Biegu (oczywiście z „Formularzem sponsoringu” w dłoni), ale wówczas należy liczyć się z nieco dłuższą kolejką pod parasolem SZWLA.
ZAPRASZAMY NA "BIEG DLA IGI"

Bieg dla IgiSzanowni miłośnicy biegania i Nordic Walking. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu sportowym „Biegu dla Igi”, który odbędzie się 13 września 2014 roku na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego im. dr Jerzego Cieśli przy ulicy Sportowej 1 w Stargardzie Szczecińskim. Start o godzinie 10:00, ale przybyć trzeba będzie trochę wcześniej dla dokonania formalności rejestracyjnych (od godz. 9:00).

Integracja

jesień – integracją się zaczynaświętujemy!

to, że nasi członkowie dobrze biegają to już wiecie, ale czy potrafią się dobrze bawić? w zeszłym roku udowodniliśmy, że tak. w tym roku chcemy to powtórzyć!

zapraszamy wszystkich biegaczy (i nie tylko) SZWLA na kolejną edycję ‘jesień – integracją się zaczyna’

miejsce wszystkim dobrze znane – stadion lekkoatletyczny Stargard 13 września 2014 godzina 17.30

aby impreza miała perfekcyjny przebieg należy zabrać ze sobą : dobry humor, pozytywną energię oraz jeden z ‘pakietów startowych’

"Żar Tropików"
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

4 Wałecki Bieg FilmowyTytuł idealnie wpasowany w relację z 4 WAŁECKIEGO BIEGU FILMOWEGO. Po pierwsze – jest to tytuł serialu z lat 90-tych (niektórzy pamiętają), a po drugie – tak krótko można określić warunki, w których przyszło nam się zmierzyć na trasie 9999 metrów biegu głównego oraz 5000 metrów Biegu Natury. I chociaż losy pogody były przesądzone od kilku dni (sorry, taki mamy klimat) to tak licznej ekipy ze Stargardu jeszcze żaden bieg nie pamięta!

XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce Radom 2014
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce
Radom 2014W dniach 5-6.07.2014 r. na Stadionie Miejskim w Radomiu odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Łącznie startowało 317 zawodników (46 kobiet + 271 mężczyzn). Podczas Mistrzostw poprawionych zostało 10 rekordów Polski oraz 29 rekordów Mistrzostw Polski.

SZWLA reprezentowało 4 zawodników: wielokrotni medaliści tych zawodów Mieczysław Burdzy, Ryszard Skąpski i Wojciech Strelczuk oraz debiutanci Joanna Suleja i Julian Wójcik . Start należy uznać za udany, ponieważ jak zawsze stargardzcy weterani stawali na podium wielokrotnie. W sumie zdobyli aż 11 medali: 1 złoty, 4 srebrne i 6 brązowych.

Bieg dla Igi
Bieg dla Igi


Bieg dla Igi - plakat

Facebook
Sklep dla biegaczy
Sklep internetowy  dla biegaczy i nie tylko

Sklep internetowy
dla biegaczy i nie tylko
''Runnersgo''
w Stargardzie Szczecińskim
www.runnersgo.pl
Partnerzy

Stowarzyszenie 12tri.pl
Stowarzyszenie 12tri.pl
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.01 937,809 Unikalnych wizyt
stat4u