Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja V

Bieg Uliczny
VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę

VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim


Więcej na

www.bieg.szwla.pl


Plakat VIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim

Życzenia świąteczno-noworoczne

Życzenia świąteczno-noworoczn

Zapraszamy do wspólnego biegania

Stałe zaproszenie na niedziele treningi

Sekcja Nordic Walking! Zapraszamy
Komunikaty


W związku z licznymi zapytaniami o prowadzenie sekcji Nordic Walking, przez mieszkańców Stargardu i okolicznych miejscowości oraz braku wsparcia ze strony miasta i powiatu, Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki informuje, że od października b.r. utworzyliśmy sekcję Nordic Walking.

Marsz Nordic Walking dla WOŚP
Wydarzenia

Marsz NW dla WoŚp
Stargardzkie Centrum Kultury i SZWLA zapraszają na MARSZ NORDIC WALKING DLA ORKIESTRY.

Plan Marszu:
Zbiórka o godz.14.50 na Rynku Staromiejskim.
Krótka rozgrzewka.
Wymarsz:
I trasa
- prowadzi Joanna Suleja - Rynek Staromiejski, Brama Pyrzycka, Park Chrobrego, Aleja Słowicza, Brama Portowa, Plac Zamkowy, Deptak nad Iną (Curie-Skłodowskiej), Park Piastowski Meta - Rynek Starego Miasta ok.godz.17.00
II trasa - prowadzi Julian Wójcik-Rynek Stromiejski, Brama, Pyrzycka, Park Popiela, Park Piastowski, Park Jagielloński Meta - Rynek Starego Miasta ok.godz. 16.00

Na starcie mile widziane datki "do WOŚPowej puszki"

XII Półmaraton św. Mikołajów w Toruniu
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

12 Półmaraton Sw.Mikołajów Toruń 2014
Jak co roku w grudniu odbywa się najfajniejszy bieg w Polsce - Półmaraton św. Mikołajów. W tym roku była to już XII edycja tego biegu. Można powiedzieć, że bieg rozpoczął się dzień wcześniej od rozgrzewki w Stargardzie na Biegu Zimy. Po biegu i rozdaniu nagród, chwila na kąpiel, przebranie się, spakowanie w samochód i do Torunia. W Toruniu wszystko było nowe: miejsce odbioru pakietów startowych, w pakietach po raz pierwszy koszulki techniczne z długim rękawem, trasa, linia mety, medale(?) oraz strefa finishera. Ale po kolei.

Sprawa Karty Biegacza PZLA w TVP Sport
Komunikaty

Zapraszamy do oglądania dzisiejszego wydania programu pt. "Zwarcie" (4 grudnia 2014. 21:20 TVP Sport) oraz do zapoznania się z listem redaktora naczelnego portalu maratonypolskie.pl wystosowanego do prowadzącego ww. program, a prezentującego stanowisko redakcji maratonypolskie.pl w tej sprawie.

Sprawa Karty Biegacza PZLA w TVP Sport - stanowisko redakcji maratonypolskie.pl

Swoje stanowisko w tej kontrowersyjnej sprawie wystosowało również Polskie Stowarzyszenie Biegów. Ze stanowiskiem PSB można zapoznać się pod poniższym linkiem:

Stanowisko PSB w sprawie projektu PZLA

Bieg Zimy - Grand Prix Stargardu Szczecińskiego 2014
Wydarzenia

Bieg Zimy

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę - 6 grudnia 2014r - odbędzie się Bieg Zimy. Startujemy spod Bramy Pyrzyckiej o godz. 10:00. Wcześniej należy się zapisać w Biurze Zawodów mieszczącym się w II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida przy ul. Mieszka I nr 4 (w godz. 9:00 - 9:50).

Tradycyjnie po Biegu Zimy zapraszamy wszystkich uczestników sobotnich zmagań sportowych wraz z kibicami i gośćmi na uroczyste zakończenie V edycji Grand Prix Stargardu Cztery Pory Roku 2014, które odbędzie się na sali gimnastycznej II LO przy ul. Mieszka I nr 4. Rozpoczęcie uroczystości – około godz. 11:00.

Plan Bieg Zimy Grand Prix Stargardu 4 Pory Roku

XXVI Goleniowska Mila Niepodległości 2014
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

15 Poznań Maraton
Ponad sześćdziesięcioosobowa grupa biegaczy ze Stargardu, a wśród nich dwudziestoosobowa reprezentacja SZWLA, wzięła udział w organizowanych w Goleniowie biegach z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada. Goleniów przywitał nas niemal idealną pogodą do biegania. Niska temperatura, brak opadów i zarazem nie za dużo słońca prorokowało osiągnięcie znakomitych biegowych wyników.

Bieg Rrzeźnika, Zimowy Maraton Bieszczadzki i ultra Maraton Bieszczadzki
Komunikaty

Informujemy, że:

  1. Już za kilka dni, 01 grudnia 2014r na stronie Linkuruchomiony zostanie formularz zapisów na XII Bieg Rzeźnika.

    Zapisy będą otwarte do 6 stycznia 2015r. Drużyny zapisane w tym czasie wezma udział w losowaniu miejsc startowych na Bieg. Losowanie odbędzie się 13 stycznia (nie jesteśmy przesądni :-). Prosimy też o zweryfikowanie swoich punktów dodatkowych na opublikowanej przez nas liście:
    http://www.biegrzeznika.pl/bieg-rzeznika/lista-startow-w-biegach-punktowanych/.


  2. Trwają zapisy na Zimowy Maraton Bieszczadzki (25 stycznia 2015), ultra Maraton Bieszczadzki (11 października 2015) oraz biegi towarzyszące. Szczegóły dostępne na stronie www.maratonbieszczadzki.pl
  3. .

HALOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWODZTW WETERANÓW W LEKKIEJ ATLETYCE TORUŃ 2014 i X HALOWYE MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW TORUŃ 2015
Komunikaty


Zbliżają się I HALOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW WETERANÓW W LEKKIEJ ATLETYCE TORUŃ’ 2014 będące mitingiem kwalifikacyjnym do X HALOWYCH MISTRZOSTW EUROPY WETERANÓW.

Zawody odbędą się 13.12.2014 r. na Hali Sportowo - Widowiskowej w Toruniu.

Zgłoszenia należy wysyłać e-mailem lub pocztą na adres: Polski Związek Weteranów Lekkiej Atletyki, 87-100 Toruń, ul. Bema 23/29 wraz z kserokopią dowodu wpłaty opłat startowych na konto PZWLA - w nieprzekraczalnym terminie do 6.12.2014 r. Decyduje data dostarczenia informacji.

Miłośnicy Nordic Walking rozpoczęli swoje spotkania w ramach sekcji Nordic Walking SZWLA.
Wydarzenia

15 Poznań Maraton
W sobotni poranek kameralna na razie grupa odbyła pierwszy trening po alejkach stargardzkich parków. Spotkanie rozpoczęło się od omówienia korzyści i zalet maszerowania z kijami NW .Przekazano metodyczne wskazówki dotyczące sprzętu, ubioru i techniki chodzenia.

Uczestnicy treningu spotkali się w celu poprawy swojej kondycji oraz miłego spędzenia czasu.

Zdrowotny i sportowy aspekt tej formy aktywności jest pierwszoplanowy ,ale integracja towarzyska to kolejny niezaprzeczalny walor takich spotkań .Podczas spaceru alejkami parków w jesiennej szacie zwrócono uwagę na ich cenne walory przyrodnicze- pomniki przyrody wśród platanów oraz otaczające je stargardzkie zabytki.

Facebook
Bieg dla Igi
Bieg dla Igi


Bieg dla Igi - plakat

Sklep dla biegaczy
Sklep internetowy  dla biegaczy i nie tylko

Sklep internetowy
dla biegaczy i nie tylko
''Runnersgo''
w Stargardzie Szczecińskim
www.runnersgo.pl
Partnerzy

Stowarzyszenie 12tri.pl
Stowarzyszenie 12tri.pl
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.04 1,156,002 Unikalnych wizyt
stat4u