Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja V

Bieg Uliczny
VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę

VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim


Więcej na

www.bieg.szwla.pl


Plakat VIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim

Kronika
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Sekcja Nordic Walking! Zapraszamy
Komunikaty


W związku z licznymi zapytaniami o prowadzenie sekcji Nordic Walking, przez mieszkańców Stargardu i okolicznych miejscowości oraz braku wsparcia ze strony miasta i powiatu, Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki informuje, że od października b.r. utworzyliśmy sekcję Nordic Walking.

XXVI Goleniowska Mila Niepodległości 2014
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

15 Poznań Maraton
Ponad sześćdziesięcioosobowa grupa biegaczy ze Stargardu, a wśród nich dwudziestoosobowa reprezentacja SZWLA, wzięła udział w organizowanych w Goleniowie biegach z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada. Goleniów przywitał nas niemal idealną pogodą do biegania. Niska temperatura, brak opadów i zarazem nie za dużo słońca prorokowało osiągnięcie znakomitych biegowych wyników.

Bieg Rrzeźnika, Zimowy Maraton Bieszczadzki i ultra Maraton Bieszczadzki
Komunikaty

Informujemy, że:

  1. Już za kilka dni, 01 grudnia 2014r na stronie Linkuruchomiony zostanie formularz zapisów na XII Bieg Rzeźnika.

    Zapisy będą otwarte do 6 stycznia 2015r. Drużyny zapisane w tym czasie wezma udział w losowaniu miejsc startowych na Bieg. Losowanie odbędzie się 13 stycznia (nie jesteśmy przesądni :-). Prosimy też o zweryfikowanie swoich punktów dodatkowych na opublikowanej przez nas liście:
    http://www.biegrzeznika.pl/bieg-rzeznika/lista-startow-w-biegach-punktowanych/.


  2. Trwają zapisy na Zimowy Maraton Bieszczadzki (25 stycznia 2015), ultra Maraton Bieszczadzki (11 października 2015) oraz biegi towarzyszące. Szczegóły dostępne na stronie www.maratonbieszczadzki.pl
  3. .

HALOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWODZTW WETERANÓW W LEKKIEJ ATLETYCE TORUŃ 2014 i X HALOWYE MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW TORUŃ 2015
Komunikaty


Zbliżają się I HALOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW WETERANÓW W LEKKIEJ ATLETYCE TORUŃ’ 2014 będące mitingiem kwalifikacyjnym do X HALOWYCH MISTRZOSTW EUROPY WETERANÓW.

Zawody odbędą się 13.12.2014 r. na Hali Sportowo - Widowiskowej w Toruniu.

Zgłoszenia należy wysyłać e-mailem lub pocztą na adres: Polski Związek Weteranów Lekkiej Atletyki, 87-100 Toruń, ul. Bema 23/29 wraz z kserokopią dowodu wpłaty opłat startowych na konto PZWLA - w nieprzekraczalnym terminie do 6.12.2014 r. Decyduje data dostarczenia informacji.

Miłośnicy Nordic Walking rozpoczęli swoje spotkania w ramach sekcji Nordic Walking SZWLA.
Wydarzenia

15 Poznań Maraton
W sobotni poranek kameralna na razie grupa odbyła pierwszy trening po alejkach stargardzkich parków. Spotkanie rozpoczęło się od omówienia korzyści i zalet maszerowania z kijami NW .Przekazano metodyczne wskazówki dotyczące sprzętu, ubioru i techniki chodzenia.

Uczestnicy treningu spotkali się w celu poprawy swojej kondycji oraz miłego spędzenia czasu.

Zdrowotny i sportowy aspekt tej formy aktywności jest pierwszoplanowy ,ale integracja towarzyska to kolejny niezaprzeczalny walor takich spotkań .Podczas spaceru alejkami parków w jesiennej szacie zwrócono uwagę na ich cenne walory przyrodnicze- pomniki przyrody wśród platanów oraz otaczające je stargardzkie zabytki.

Pamiątkowe koszulki dla uczestników V Edycji Grand Prix Stargardu Szczecińskiego "Cztery Pory Roku"
Komunikaty

Szanowni Biegacze i Miłośnicy Nordic Walking! Mamy przyjemność zaprezentować projekt koszulki pamiątkowej dla uczestników V Edycji Grand Prix Stargardu Szczecińskiego "Cztery Pory Roku".

Koszulka Grand Prix Stargardu 4 Pory Roku

Uprzejmie informujemy, że koszulki ufundowane przez firmę NETTO oraz Gminę Miasto Stargard Szczeciński zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia tegorocznego cyklu Grand Prix.

Koszulki otrzymają zawodnicy, którzy w całej edycji "Czterech Pór Roku"
wzięli udział co najmniej w 3 Biegach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Bieg Zimy już 6 grudnia 2014 r. o
godzinie 10:00.

Koszulka Grand Prix Stargardu 4 Pory Roku Logo Netto Koszulka Grand Prix Stargardu 4 Pory Roku Logo Stargard


Sukcesy naszych reprezentantów - podsumowanie startów w 2014r.
Wydarzenia

Sukcesy naszych reprezentantów - fot. Dziennik Stargardzki
Dwa tytuły wicemistrzów świata zdobyte na Halowych Mistrzostwach Świata Weteranów w Budapeszcie i 18 medali wywalczonych podczas Mistrzostw Polski to tegoroczny dorobek naszych zawodników.

Na Mistrzostwach Świata Weteranów rozgrywanych w Budapeszcie Aleksander Saków w rzucie oszczepem z wynikiem 38.75m wywalczył srebrny medal w kategorii wiekowej M -75, zaś Wojciech Strelczuk w pchnięciu kulą na odległość 13.61m uzyskał także srebrny medal w swojej kategorii wiekowej (M-55).

BIEGANIE TO WYZWANIE (15 Poznań Maraton)
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

15 Poznań MaratonNa początku był .... nie, nie chaos.  Na początku było truchtanie, przebieranie nogami, zadyszka i myśli po co mi to wszystko. Na szczęście środowisko biegaczy szerzy się jak nieuleczalna choroba i zanim się zorientowałam byłam tak poważnie  ‘ chora ’ , że w maju b.r. zdecydowałam się zmierzyć z królewskim dystansem.  Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Trzeba to wyzwanie powtórzyć. No właśnie. Wyzwanie. A dokładnie Runner’s World Wyzwanie.

Cała zabawa polega na tym, że odpowiednio  wcześnie wysyłasz swoje zgłoszenie i przy odrobinie szczęścia stajesz się 1/50-tą częścią ekipy ‘Wyznaniowców’. Cel? Jak głosi motto poznańskiego maratonu „ Różne cele, wspólna droga”. Jedno jest pewne – ukończyć Poznań Maraton! W tym roku bardzo wyjątkowy, jubileuszowy, 15-sty.

I Nowogardzki Bieg Uliczny
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

I Nowogardzki Bieg Uliczny pod patronatem Jana KozłowskiegoNowogard ponownie dołączył do biegowych miast po ośmiu latach przerwy. 5 października 2014 roku odbył się I Nowogardzki Bieg Uliczny pod patronatem Jana Kozłowskiego. Organizatorami imprezy byli Gmina Nowogard oraz Nowogardzki Dom Kultury. Obok głównego biegu odbyły się również biegi dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki biegają z Nowogardem” na dystansie 40 i 1500 m. Główny bieg na 10 km rozpoczął się o godz. 13.00 przy słonecznej jesiennej pogodzie. Na starcie stanęło 129 zawodników, w tym 38 biegaczek i 91 biegaczy. Nasze piękne miasto Stargard Szczeciński reprezentowało w sumie 7 osób (5 panów i 2 panie) w tym 4 członków SZWLA.

Bieg dla Igi
Bieg dla Igi


Bieg dla Igi - plakat

Facebook
Sklep dla biegaczy
Sklep internetowy  dla biegaczy i nie tylko

Sklep internetowy
dla biegaczy i nie tylko
''Runnersgo''
w Stargardzie Szczecińskim
www.runnersgo.pl
Partnerzy

Stowarzyszenie 12tri.pl
Stowarzyszenie 12tri.pl
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.03 1,071,701 Unikalnych wizyt
stat4u