Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja VI

Zapraszamy do wspólnego biegania

Stałe zaproszenie na niedziele treningi

Bieg Niepodległości - Goleniów - 11.11.20115 r.

XXVII Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg GAZ -SYSTEM S.A. na 10 km Jak co roku w mieście nad Iną - Goleniowie - w Święto Niepodległości odbyły się biegi upamiętniające tę ważną historyczną datę. Program XXVII GOLENIOWSKIEJ MILI NIEPODLEGŁOŚCI i BIEGU GAZ_SYSTEM na 10 km był bogaty w wydarzenia biegowe. Biegały przedszkolaki na dystansie 300 m, dzieci na 600 m, młodzież na 1609 m, Milę OPEN i bieg GAZ_SYSTEM na 10 km.

Stargard LUBI BIEGAĆ W GOLENIOWIE i był reprezentowany przez Stargardzian w liczbie 63 osób, w tym ze SZWLA przez 14 biegaczy. Liczną grupę stanowili również zawodnicy WMLKS Stargard oraz dzieci szkół podstawowych, gimnazjaliści, a nawet stargardzkie przedszkolaki.

16 Poznań Maraton
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

16 Poznań Maraton 11.10.2015r godzina 9:00 na ulice Poznania wyruszyło prawie 7000 biegaczy aby zmierzyć się z dystansem maratońskim. Był to dla mnie czwarty etap w zdobyciu Korony Maratonów Polskich. Miał to być spokojny luźny bieg z zamiarem ukończenia w granicach czterech godzin. Po maratonie we Wrocławiu pomyślałem że źle się przygotowywałem w okresie letnim i szczerze pomyślałem w Poznaniu biegnę bez napinki na wynik. Pełen luz.


City Trail
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

City Trail 18 października 2015 r. o godz. 11.00 w Szczecinie zainaugurowano cykl biegów w ramach Grand Prix CITY TRAIL. 2015/2016. Trasa, prowadząca ścieżkami Puszczy Bukowej - 5km. Istnieje opinia, że jest to najbardziej wymagająca trasa spośród wszystkich tras CITY TRAIL w Polsce.

30 Budapeszt Maraton
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

30 Budapeszt Maraton30. SPAR Budapest Marathon jest to mój 54 maraton i 9 zagraniczny w którym wystartowałem. Po raz któryś z kolei towarzyszył mi starszy braciszek Julian.
Od momentu zamysłu wystartowania w tym maratonie były same problemy: a to brak możliwości dokonania płatności za start, a to kłopot z kwaterunkiem (który obiecał mi załatwić kolega ze studiów jako stały bywalec Budapesztu), wreszcie samo dotarcie do Budapesztu.

II Nowogardzki Bieg Uliczny
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

II Nowogardzki Bieg Uliczny II Nowogardzki Bieg Uliczny na 10 km odbył się przy pięknej słonecznej ZŁOTEJ POLSKIEJ JESIENI. Może dla uczestników biegu temperatura 20 stopniowa i długie łagodne podbiegi nie były w tym dniu wymarzoną trasą, ale rekompensatą za to był doping dzieci na trasie biegu, które bębenkami i werbelkami robiły niesamowitą wrzawę.

Głosuj - Stargardzki Budżet Obywatelski
Komunikaty

Zapraszamy do oddawania głosów na poniższe propozycje do tegorocznej edycji stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego:

Obszar nr 4 – Stare Miasto:
Siłownia pod chmurką – Park Jagielloński

Obszar nr 3 – Śródmieście:
Ścieżka dla biegaczy i Nordic Walking – stadion Lekkoatletyczny przy ul. Sportowej
37 PZU Maraton Warszawski
Wydarzenia

37 PZU Maraton Warszawa27.09.2015 roku o godz. 9:00 przy akompaniamencie Czesława Niemena "Sen o Warszawie" ok 8000 biegaczy wystartowało na trasie 37 PZU Maratonu Warszawskiego. Trasa tegorocznego maratonu po raz pierwszy połączyła prawy i lewy brzeg stolicy. Uczestnicy zmierzyli się z królewskim dystansem przemierzając takie dzielnice jak Praga Północ, Praga Południe, Mokotów, Śródmieście, Żolibórz, Bielany.

Maraton Wrocław
Wydarzenia

Maraton Wrocław13 września 2015r o godzinie 9:00 prawie 5000 biegaczy z całej Polski ruszyło ulicami przepięknego Wrocławia, aby zmierzyć się z królewskim dystansem 42km i 195m. Wśród nich byłem i ja. Wrocław, jako kolejny etap niezbędny do zdobycia Korony Maratonów Polskich przywitał nas piękną pogodą idealną dla kibiców, bo dla biegaczy pogoda okazała się mordercza. Ja również odczułem jej działanie. Zakładałem dobiec do mety z czasem 3:40:00, cóż założenia nie dało się wybiegać zabrakło 8 minut - do życiówki 4 minut.

PIŁA 25
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

25 PÓLMARATON PHILIPSA W PILEWIEM, ŻE BRZMI TO JAK ZAPOWIEDŹ KOLEJNEJ CZĘŚCI SŁYNNEGO HORRORU, A CYTAT Z FILMU „ I WANNA PLAY A GAME” IDEALNIE PASUJE DO WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH TEGOROCZNEJ EDYCJI, ALE...
POZWOLĘ SOBIE ZAGRAĆ W INNĄ GRĘ - WYLICZANKĘ 3, 2, 1, GO!

Facebook
Sklep dla biegaczy
Sklep internetowy  dla biegaczy i nie tylko

Sklep internetowy
dla biegaczy i nie tylko
''Runnersgo''
w Stargardzie Szczecińskim
www.runnersgo.pl
Partnerzy

Fotografia Stargard
Fotografia Stargard
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.04 2,018,247 Unikalnych wizyt
stat4u