Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja V

Bieg Uliczny
VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę

VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim


Więcej na

www.bieg.szwla.pl


Plakat VIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim

Kronika
I Nowogardzki Bieg Uliczny
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

I Nowogardzki Bieg Uliczny pod patronatem Jana KozłowskiegoNowogard ponownie dołączył do biegowych miast po ośmiu latach przerwy. 5 października 2014 roku odbył się I Nowogardzki Bieg Uliczny pod patronatem Jana Kozłowskiego. Organizatorami imprezy byli Gmina Nowogard oraz Nowogardzki Dom Kultury. Obok głównego biegu odbyły się również biegi dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki biegają z Nowogardem” na dystansie 40 i 1500 m. Główny bieg na 10 km rozpoczął się o godz. 13.00 przy słonecznej jesiennej pogodzie. Na starcie stanęło 129 zawodników, w tym 38 biegaczek i 91 biegaczy. Nasze piękne miasto Stargard Szczeciński reprezentowało w sumie 7 osób (5 panów i 2 panie) w tym 4 członków SZWLA.

I Świnoujski Bieg Uliczno-Crossowy 10 w Skali Beauforta
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

I Świnoujski Bieg Uliczno-Crossowy 10 w Skali BeaufortaI Świnoujski Bieg Uliczno-Crossowy 10 w Skali Beauforta. Pogoda w Świnoujściu w dniu 5 października 2014r. nie miała nic wspólnego z nazwą biegu - Dziesięć w Skali Beauforta - na którego starcie stawiliśmy się razem z Darkiem Kwieciszewskim i 498 innymi biegaczami głównie z naszego województwa. Piękne słońce, lekka bryza od strony morza i temperatura w okolicach 16 stopni wręcz zachęcały do szybkiego biegania. Biuro zawodów, udekorowane w stylu marynistycznym, ulokowano w 150-letniej hali tuż przy Marinie Jachtowej. Natomiast start i metę, nieopodal, na Wybrzeżu Władysława IV tuż obok głównego toru wodnego portu Szczecin-Świnoujście. Tuż przed godziną 12 pod wejściem do biura zawodów rozpoczęła się oficjalna rozgrzewka.

Wrzesień, wrzesień, wrzesień ach to ty!
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

II Maraton Puszczy GoleniowskiejDla mnie osobiście wrzesień zawsze będzie wyjątkowy za sprawą urodzin mojego syna. Ale wrzesień roku 2014 przejdzie do historii. Po pierwsze za sprawą naszych siatkarzy, którzy zostali Mistrzami świata (dziękujemy), a po drugie, albo pierwsze primo, życiówki, życiówki i jeszcze raz życiówki!

To, że jesienią jest najwięcej startów nie trzeba nikomu mówić. Można przebierać, grymasić w dystansach, formach biegu i co tam jeszcze sobie wymyślicie.

Zatem, wymyśliłam sobie, że czas sprawdzić się na ‘dyszkę’ i kiedy stargardzianie dzielnie walczyli na trasie Biegu jesieni, ja stanęłam na starcie Trzynastej świebodzińskiej dziesiątki. Że 13-stka pechowa? Nie jestem przesądna. To tylko głowa, jak w bieganiu.

Maratoński debiut 28.09.2014r
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

Maratoński debiut w 36 PZU Maratonie WarszawskimW czerwcu narodził się plan udziału w 36 PZU Maratonie Warszawskim, decyzja zapadła zaraz po tym jak okazało się, że mój debiut na tym dystansie nie nastąpi w Poznaniu ( względy rodzinne ).
Przygotowania ruszyły pełną parą.
Po wykonaniu niemal w całości planu treningowego, wraz z moją małżonką Magdą, w sobotę ruszyliśmy na podbój Warszawy.
Stadion Narodowy zrobił na mnie i na Magdzie ogromne wrażenie (chociaż myśleliśmy, że jest większy J ). Odbiór pakietu startowego nastąpił błyskawicznie, 100% profeski. Następnie udaliśmy się na Expo Maratońskie, gdzie można było zakupić dosłownie wszystko co biegaczowi niezbędne. Można było się przebadać przed maratonem, zrobić zdjęcie z np. Yaredem Shegumo, Beatą Sadowską ..... Po załatwieniu wszystkich spraw udaliśmy się do hotelu a następnie pozwiedzać stolicę.

Rezultat BIEGU DLA IGI

Rezultat BIEGU DLA IGISzanowni Przyjaciele Igi. Z wielką satysfakcją pragnę poinformować, iż wymiernym rezultatem pierwszego charytatywnego „Biegu dla Igi”, który obył się 13 września 2014 roku, jest zebranie aż … 40 548,41 złotych na rzecz uleczenia naszej małej dziesięciomiesięcznej Przyjaciółki – Igi Majewskiej.

Na tę ogromną kwotę składają się:
1. wpłaty do puszek kwestorskich dokonane w dniu Biegu – 1 115,82 zł
2. wpłaty gotówką – 20 770,00 zł
3. wpłaty przelewem – 18 662,59 zł

Dziękuję (ponownie i z wielką dumą), w imieniu swoim i Rodziców Igi, za zaangażowanie w tym wyjątkowym dziele bezinteresownej pomocy. Było Was aż 142 Sportowców oraz niemal 460 Sponsorów.

PRZYJACIELE IGI - dziękujemy
Wydarzenia

PRZYJACIELE IGI - dziękujemySzanowni Zawodnicy, Sponsorzy i Kibice. Dziękujemy za udział w charytatywnym „Biegu dla Igi”, który w piękne sobotnie przedpołudnie, 13 września 2014 roku, zgromadził na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. dr Jerzego Cieśli w Stargardzie tak wielu Ludzi Najlepszej Woli. Dziękujemy Wam wszystkim aktywnie zaangażowanym w dzieło pomocy dla Igusi Majewskiej. Cieszymy się, że prośba o próbę zebrania środków finansowych (troszkę większych niż symboliczna złotówka) na rzecz jej uleczenia spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem i wymiernym skutkiem. Dziękujemy za Wasz wielki dar serca …

Z wielką radością i dumą informujemy, że:

PÓŁMARATON PHLIPSA
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

PÓŁMARATON PHLIPSAW niedzielny poranek 7 września 2014r. , podczas gdy większość mieszkańców obracała się na drugi bok, solidna grupa biegaczy ze Stargardu wybudzała się ze snu, aby zdążyć na miejsce zbiórki przed odjazdem na 24 Półmaraton PHILIPSA w Pile. Wspólny wyjazd dla chętnych osób zarówno ze SZWLA jak i spoza związku wyznaczono na godz. 7:00 tak aby spokojnie dojechać i zdążyć odebrać pakiety startowe. Wszyscy poza Kierownikiem wyprawy stawili się punktualnie i oczekiwali z niecierpliwością na odjazd. Tu jednak należy szybko usprawiedliwić minimalne spóźnienie Asi – głównej organizatorki wyjazdu – która odbierała ze stacji kolejowej jadącego z nami szczecinianina Pana Cezarego Kowalskiego. Po sprawdzeniu listy obecności ruszyliśmy w stronę Piły odbierając jeszcze na trasie Darka z córką. Gdy już wszyscy byli na pokładzie Asia przekazała informacje organizacyjne oraz poinformowała, iż najmłodsza jadąca z nami kibicka kończy 7 lat po czym po złożeniu życzeń wszyscy odśpiewali zaskoczonej i trochę onieśmielonej Oli 100 lat.

BIEG DLA IGI - ważne informacje

Bieg dla IgiSzanowni Zawodnicy. Przypominamy o trzech ważnych sprawach:

  1. Bardzo prosimy o przeczytanie Regulaminu Biegu, gdyż wielu w Was - z pewnością poprzez codzienne zabieganie - o tym … zapomniało. Jest to o tyle istotne, że właśnie ten Bieg różni się bardzo od innych właśnie formułą przygotowania do startu.
  2. Zbliża się termin dostarczenia do Organizatora wypełnionego Formularza sponsoringu. Jest to forma rejestracji oraz istotna dla nas informacja o liczbie uczestników i Sponsorów. Prosimy o uwzględnienie daty podanej w Regulaminie (6.09.2014 r.). Ostatecznie zakładamy możliwość rejestracji w dniu Biegu (oczywiście z „Formularzem sponsoringu” w dłoni), ale wówczas należy liczyć się z nieco dłuższą kolejką pod parasolem SZWLA.
ZAPRASZAMY NA "BIEG DLA IGI"

Bieg dla IgiSzanowni miłośnicy biegania i Nordic Walking. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu sportowym „Biegu dla Igi”, który odbędzie się 13 września 2014 roku na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego im. dr Jerzego Cieśli przy ulicy Sportowej 1 w Stargardzie Szczecińskim. Start o godzinie 10:00, ale przybyć trzeba będzie trochę wcześniej dla dokonania formalności rejestracyjnych (od godz. 9:00).

Bieg dla Igi
Bieg dla Igi


Bieg dla Igi - plakat

Facebook
Sklep dla biegaczy
Sklep internetowy  dla biegaczy i nie tylko

Sklep internetowy
dla biegaczy i nie tylko
''Runnersgo''
w Stargardzie Szczecińskim
www.runnersgo.pl
Partnerzy

Stowarzyszenie 12tri.pl
Stowarzyszenie 12tri.pl
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.01 967,031 Unikalnych wizyt
stat4u