Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja V

Bieg Uliczny
VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę

VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim


Więcej na

www.bieg.szwla.pl


Plakat VIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim

Kronika
ZAPRASZAMY NA BIEG DLA IGI

Bieg dla IgiSzanowni miłośnicy biegania i Nordic Walking. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu sportowym „Biegu dla Igi”, który odbędzie się 13 września 2014 roku na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego im. dr Jerzego Cieśli przy ulicy Sportowej 1 w Stargardzie Szczecińskim. Start o godzinie 10:00, ale przybyć trzeba będzie trochę wcześniej dla dokonania formalności rejestracyjnych (od godz. 9:00).

· administrator dnia niedziela, 27 lipiec 2014 21:32 Czytaj wiecej
Wyjazd na 24. MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON PHILIPS'A

Wyjazd na 24. MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON PHILIPS A

Wyjazd na Maraton Puszczy Goleniowskiej

SZWLA planuje zorganizować wspólny jednodniowy wyjazd na Maraton Puszczy Goleniowskiej zarówno dla biegaczy jak i dla osób im towarzyszących (również spoza SZWLA), który odbędzie się 27.09.2014 r. Przejazd do Klinisk autokarem lub busem - w zależności od ilości chętnych. Całkowity koszt przejazdu to 10,0 zł. od osoby.
Zainteresowanych proszę o przysyłanie danych (imię, nazwisko i ilość osób towarzyszących) na adres: kostrzewa_joanna@wp.pl, do dnia 05.09.2014 r. Wspólny wyjazd zależy od liczby chętnych, a potwierdzenie jego organizacji zostanie podana w odrębnym e-mailu do dnia 07.09.2014 r.
Kontakt telefoniczny: Joanna Kostrzewa 504 155 239

Zapraszamy do wspólnego biegania

Stałe zaproszenie na niedziele treningi

ZAPRASZAMY NA "BIEG DLA IGI"

Bieg dla IgiSzanowni miłośnicy biegania i Nordic Walking. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu sportowym „Biegu dla Igi”, który odbędzie się 13 września 2014 roku na bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego im. dr Jerzego Cieśli przy ulicy Sportowej 1 w Stargardzie Szczecińskim. Start o godzinie 10:00, ale przybyć trzeba będzie trochę wcześniej dla dokonania formalności rejestracyjnych (od godz. 9:00).

"Żar Tropików"
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

4 Wałecki Bieg FilmowyTytuł idealnie wpasowany w relację z 4 WAŁECKIEGO BIEGU FILMOWEGO. Po pierwsze – jest to tytuł serialu z lat 90-tych (niektórzy pamiętają), a po drugie – tak krótko można określić warunki, w których przyszło nam się zmierzyć na trasie 9999 metrów biegu głównego oraz 5000 metrów Biegu Natury. I chociaż losy pogody były przesądzone od kilku dni (sorry, taki mamy klimat) to tak licznej ekipy ze Stargardu jeszcze żaden bieg nie pamięta!

XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce Radom 2014
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce
Radom 2014W dniach 5-6.07.2014 r. na Stadionie Miejskim w Radomiu odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Łącznie startowało 317 zawodników (46 kobiet + 271 mężczyzn). Podczas Mistrzostw poprawionych zostało 10 rekordów Polski oraz 29 rekordów Mistrzostw Polski.

SZWLA reprezentowało 4 zawodników: wielokrotni medaliści tych zawodów Mieczysław Burdzy, Ryszard Skąpski i Wojciech Strelczuk oraz debiutanci Joanna Suleja i Julian Wójcik . Start należy uznać za udany, ponieważ jak zawsze stargardzcy weterani stawali na podium wielokrotnie. W sumie zdobyli aż 11 medali: 1 złoty, 4 srebrne i 6 brązowych.

Unity Line Triathlon Szczecin
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

Unity Line Triathlon SzczecinTo były emocje! Przed startem strach, obawy, zwątpienie, które po sygnale rozpoczynającym zawody przeszły w wolę walki i radość: „wystartowałam - płynę, jadę, a teraz tylko bieg - udało się”. Wielkie emocje, które dodawały mi sił i doprowadzały do łez podarowali mi wspaniali kibice - przyjaciele, w tym również z SZWLA i rodzina. Dzielnie mnie wspierali. A emocje po przekroczeniu mety „bezcenne” - ogromne zmęczenie, szczęście, jakie to niesamowite! Ukończyłam swój pierwszy triathlon na dystansie krótkim (950 m pływania w Odrze, 45 km jazdy rowerem i 10,55 km biegu), który rozegrał się w niedzielę 6 lipca 2014 roku w Szczecinie, w ramach Unity Line Triathlon Szczecin.

Gorąca Łobeska Dziesiątka i kolejny triumf SZWLA
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

Łobeska Dziesiątka Czy lubicie wychodzić na trening tuż po godzinie dwunastej, gdy słońce w zenicie, niebo bezchmurne, a żar zalewa powietrze? Nie? My też nie, ale 5 lipca dzielnie wzięliśmy udział w wypełnionych upałem łobeskich zawodach i daliśmy ognia!

W ramach imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Łobza, odbył się bieg pod nazwą Łobeska Dziesiątka. Długość okrążenia wynosiła 1428 i pół metra i była pokonywana siedmiokrotnie wzdłuż ulic, uliczek i parkowej ścieżki, by docelowo przemierzyć wspomniane 10 kilometrów. Na starcie stawiło się 122 zawodników z całego województwa zachodniopomorskiego, w tym liczna grupa Stargardzian.

I Bieg Kusego - Zwycięstwo Mistrza Świata i dominacja zawodników SZWLA
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

I Bieg Kusego Powiatowe i Gminne obchody Dni Olimpijczyka w Suchaniu zaowocowały nowym punktem w zachodniopomorskim kalendarzu biegowym. Odbywający się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego bieg zorganizowany dla uczczenia pamięci polskiego złotego olimpijczyka Janusza Kusocińskiego stanowił główną atrakcję niedzielnego święta.

Główny organizator biegu i jednocześnie jeden z jego uczestników, Ryszard Jamroży – maratończyk, dyrektor zespołu szkół w Suchaniu (a prywatnie tata znanej blogerki i piosenkarki Margaret) stanął na wysokości zadania i doprowadził do powstania okazji do typowo biegowych zmagań, na nietypowym dystansie 11 km. Dnia pamiętnego, 15 czerwca 2014 roku spotkaliśmy się w Suchaniu, by nie walcząc ze między nami biegaczami, a z trasą, powrócić z medalem i uśmiechem na twarzy, ale czy z ochotą, na powrót tam za rok?...

Podziękowanie za pomoc Idze
Komunikaty

Zbiórka publiczna na przeprowadzenie operacji i kosztów leczenia Igi MajewskiejSzanowni Zawodnicy. Informujemy, iż w czasie VIII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę nasze wolontariuszki: Aldona, Joasia i Marta zebrały do puszek kwestorskich 1345,00 zł w ramach zbiórki publicznej na rzecz pomocy Igusi Majewskiej. Dziękujemy za hojne serce i wsparcie czynione rodzicom dziewczynki.

Jak już zapowiadaliśmy w czasie kolejnych biegów (najbliższy Bieg Lata już 28 czerwca) będziemy także kwestować. Natomiast 13 września 2014 r. organizujemy specjalny charytatywny „Bieg dla Igi” na naszym miejskim stadionie lekkoatletycznym im. dr Jerzego Cieśli przy ul. Sportowej 1. Jego zapowiedź w formie ulotki już się wstępnie ukazała (w pakietach startowych). Pracujemy aktualnie nad szczegółami regulaminowymi, które na początku lipca opublikujemy na stronie www.szwla.pl. Warto będzie w nim wystartować z uwagi na ciekawą, rzadko spotykaną formułę biegu.

[SN]

Przedstartowych kilka słów.
Wydarzenia
  1. Komunikat o utrudnieniach w ruchu podczas 8 Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę1. Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie stargardzką Błękitną Wstęgą. Konieczność wprowadzenia limitu osób startujących jest tego efektem. Jako organizatorzy-społecznicy pragniemy sprostać wszystkim aspektom coraz większej z roku na rok imprezy. Uczymy się w każdej edycji jak nie popełniać błędów. Jeżeli się pojawiają, to nigdy nie wynikają ze złej woli. Z góry prosimy o wyrozumiałość.
  2. Naszym celem jest m.in. promowanie aktywności fizycznej w różnych grupach społecznych i środowiskowych. Określając zasady rozdziału nagród domyślnie zakładaliśmy zawsze, iż wyróżniać chcemy możliwie najszerszą grupę najaktywniejszych sportowców. Dlatego też - w związku z licznym zapytaniami w tej kwestii i zgodnie z pkt 12 Regulaminu Biegu - informujemy, że regulaminowe nagrody nie dublują się. Prosimy o zrozumienie i przyjęcie takiej interpretacji.
Zapraszamy na MISTRZOSTWA POLSKI
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów LA w Wielobojach LA Kobiet i Mężczyzn

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki w Wielobojach Rzutowych Kobiet i Mężczyzn14 czerwca 2014 r. o godz. 9:00 na miejskim stadionie lekkoatletycznym im. dr Jerzego Cieśli, rozpoczną się XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki w Wielobojach Rzutowych Kobiet i Mężczyzn. Będzie młot, kula, oszczep i dysk. W imieniu dyrektora Mistrzostw Marka Różyczki – zapraszamy.

[SN]

Bieg dla Igi
Bieg dla Igi


Bieg dla Igi - plakat

Facebook
Sklep dla biegaczy
Sklep internetowy  dla biegaczy i nie tylko

Sklep internetowy
dla biegaczy i nie tylko
''Runnersgo''
w Stargardzie Szczecińskim
www.runnersgo.pl
Partnerzy

Stowarzyszenie 12tri.pl
Stowarzyszenie 12tri.pl
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.02 885,555 Unikalnych wizyt
stat4u