IX Grand Prix Stargardu – Cztery Pory Roku

Grand Prix Stargardu Cztery Pory Roku to cykl biegów i marszów Nordic Walking dystansie 5,4 km. Zawody są organizowane w każdej z czterech pór roku.

Biegi mają charakter rekreacyjny, liczy się uczestnictwo, ale też klasyfikacja końcowa. Poszczególne miejsca są odpowiednio punktowane. Wyniki poszczególnych biegów oraz klasyfikacja generalna są zamieszczane na stronie internetowej. Uroczyste zakończenie cyklu biegów oraz dekoracja zwycięzców odbywa się po Biegu Zimy.

Wszystkie biegi są organizowane na terenie miasta Stargardu. Trasa o długości 5,4 km przebiega zielonymi alejkami Parku Chrobrego. Zapisy do biegów prowadzone są w dniu zawodów tuż przed startem. Zapowiedzi i terminy poszczególnych biegów podawane są w stosownym czasie na naszej stronie internetowej. Udział w imprezie jest odpłatny 5 zł i może wystartować w niej każdy, kto ukończył 15 lat. Szczegóły – w Regulaminie Biegu danej edycji.

GRAND PRIX STARGARDU 2018

Trasa Biegu

Terminy Biegów w 2018 roku.

BIEG WIOSNY
7 kwietnia 2018r.

BIEG LATA
9 czerwca 2018r.

BIEG JESIENI
8 września 2018r.

BIEG ZIMY
1 grudnia 2018r.
START BIEGU DZIECI: godz. 9:30
START BIEGU GŁÓWNEGO I NW: godz. 10:30

BIEG ZIMY – ZAKOŃCZENIE GRAND PRIX

Plakat Biegu Zimy

Regulaminy i klauzula RODO

BIEG JESIENI

Wyniki Biegu Jesieni (08.09.2018 r.)

Kochani, mamy super informację! W trakcie Biegu Jesieni i Zimy będziemy mogli poczęstować Was wodą, którą otrzymaliśmy z Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL.

Jeszcze przed startem oraz w trakcie biegu będziecie mogli przekazać nam zużyte puszki aluminiowe, które przekażemy do dalszego recyklingu !

Zapraszamy Was do odwiedzenia strony Fundacji http://www.recal.pl/

Na Ich stronie możecie zapoznać się z projektami  http://www.recal.pl/projekty np. zbiórka w miejscu pracy czy też Puszki za Piłki lub Puszkomaty.

Razem możemy jeszcze bardziej wspierać i chronić naszą Planetę !

Plakat Biegu Jesieni

BIEG LATA

Wyniki Biegu Lata (09.06.2018 r.)

Jeżeli przy Waszym nazwisku nie ma numeru lub daty ur. prosimy o kontakt mailowy lub przez FB, w celu uzupełnienia.

Plakat Biegu Lata

BIEG WIOSNY

Plakat Biegu Wiosny

Grand Prix Stargardu 2017 rok – Wyniki